بنام خدای سزاوار پرستش، آن مهربان به روزی دادن وآن بخشاینده به گناه آمرزیدن

تفکر جهانی شدن با تکیه بر دانش فنی و سالها تجربه مفید در زمینه تولید و توزیع قطعات لاستیکی خصوصاً انواع کاسه نمد ، اورینگ و پکینگ ، ما را بر آن داشت تا با بهره گیری بیشتر و بهتر از تخصص متخصصین توانمند داخلی و رایزنی های مستمر با تولیدکنندگان مطرح جهان ، مجموعه بزرگ تولیدی سپهر پلیمر جهان را با موضوع تولید قطعات لاستیکی در اداره ثبت شرکتهای تهران تحت شماره 274307 به ثبت برسانیم . این شرکت هم اکنون دارای پروانه بهره برداری به ظرفیت 240 تن در سال از سازمان صنایع و معادن استان تهران بوده و محصولات تولیدی آن با نام اختصاری ” SPW-CHO ” در بسته بندی های مناسب و مورد قبول به بازار مصرف عرضه می شود .

همچنین به منظور ارتقاء کیفی و کمی تولیدات ، طی قراردادهایی با شرکت های معتبر و مطرحی در کشور تایوان که در این زمینه معروفیت جهانی دارند ، ماشین آلات مورد نیاز خریداری ، نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت و نیز محصولات تحت لیسانس شرکت CHO تایوان تولید شده و با ایجاد آزمایشگاه های مطمئن و کم نظیر خصوصاً آزمایشگاه تست نشت ، اطمینان حاصل از کیفیت تولیدات این شرکت دو چندان گردیده و در حال حاضر این شرکت یکی از بزرگترین و مطمئن ترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی کشور می باشد. همچنین با برنامه های صورت پذیرفته و تلاش های مهندسین ذیربط و همکاری های شرکت نوسازی صنایع ایران ، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO/TS16949 را نیز اخذ نمودیم تا برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت افزوده شود و باورمان بر اینکه ما می توانیم ، بیشتر و عمیق تر گردد.

سپهر پلیمر جهان از سال 1385 با بیش از 45 نفر پرسنل در کارخانه ای به مساحت 3000 متر مربع به تولید طیف محصولات خود شامل : انواع کاسه نمد،اورینگ ،پکینگ ، ضربه گیر ها ،گردگیرها،کامپوزیت لاستیک فلز و کلیه قطعات لاستیکی حساس با هر پایه پلیمری پرداخته است.